Ogrzewanie podłogowe kalkulator

Jakie materiały wykończeniowe na podłogówkę?

Jakie materiały wykończeniowe na ogrzewanie podłogowe
20 lut
2017

Jakie materiały wykończeniowe na podłogówkę?

Jakie materiały wykończeniowe na podłogówkę?
Jakie materiały wykończeniowe na podłogówkę?

Najlepiej, kiedy przewodność cieplna materiałów wykańczających ogrzewanie podłogowe jest bardzo wysoka (dotyczy to zarówno sytuacji, kiedy zainstalowana jest wodna podłogówka, a także elektryczne ogrzewanie podłogowe), wtedy cały system jest najbardziej efektywny bez konieczności zmiany ustawień pierwotnych sterowania. Sytuacja taka jest oczywiście ideałem, jednak inwestorzy często chcą wykończyć podłogę w różny sposób.

Wtedy to dobiera się materiały wykończeniowe, których producent przewidział ich ewentualny montaż na ogrzewaniu podłogowym. Mają one spełniać wyznaczone standardy przewodnictwa cieplnego wyznaczone atestami producenta, a w przypadku drewna czy paneli również ich współczynnika skurczu. Niski współczynnik skurczu oznaczać będzie tu sytuację, kiedy to materiał odporny jest na zmianę temperatury i wilgotności otoczenia.

System ogrzewania podłogowego, w którym nie musisz się martwić wykończeniem

System ogrzewania podłogowego, który polecamy wszystkim klientom, jest tak innowacyjny, że może zostać zastosowany niemalże na każdej przestrzeni – wystarczy odpowiednio dobrać jego rodzaj, rozplanować położenie i wyznaczyć właściwe sterowanie. Co więcej podłogówka u nas dostępna wykończona może zostać na dowolny sposób – płytkami, kamieniem, panelami czy parkietem, sam wybierasz rodzaj podłogi, a my pomagamy w ustawieniu systemu ogrzewania podłogowego, by jak najlepiej spełniał swe zadanie.

Newsletter

Pozostaw nam do siebie maila. Możesz liczyć na darmową wycenę podłogówki, a także nowinkach z branży ogrzewania podłogowego i pokrewnych.

Podłogówka Warszawa

Podłogówka Warszawa